Sobotní brigády se konají tradičně od 13:00 zhruba do 19:00. O konání a místě brigády (ve vozovně tramvají v Liberci v Mrštíkově ulici nebo v areálu Technického muzea Liberec) je lepší se předem informovat na tel. čísle 739 682 083 (Tomáš Krebs), ale scházíme se tak na 97,78%. Pracujeme na všem možném dle aktuální potřeby.

Pokud máte zájem nám přijít pomoci, rádi vás uvítáme. Nejlepší je ozvat se předem na uvedený telefon a potvrdit si termín brigády. Přímo na místě uvidíte, jaká práce by vám nejvíce sedla. Nebojte se, my když jsme začínali, také jsme si do spousty řemesel netroufali. Dnes zvládáme zámečničinu, truhlařinu, elektrikařinu.

Vlastní montérky s sebou. Čeká vás fajn parta.

Pomáhat nemusíte jen při sobotních brigádách. Uvítáme i spolupráci například při překreslování výkresů, skenování dokumentace a fotografií, evidence archiválií. Mezi důležité administrativní práce řadíme i rozesílání poptávek či vyhledávání sponzorů.

Pokud pracujete ve firmě, která dělá nějaké řemeslo (nebo ji vlastníte ), uvítáme spolupráci při výrobě náhradních dílů. Rozhodně nám pomůže třeba spolupráce v oblasti dopravy a jeřábnických výkonů.

Translate »